'Krok Po Kroku Origami Modułowe'


krok po kroku « Origami modułowe

Posted by Berita Teraktual on Wed, 23 Jul 2014 15:51:00 GMT

Kolejny wpis z cyklu „jak zrobić” tym razem zademonstruje jak zrobić pawia z papieru! To już drugi paw więc spodziewajcie się czegoś naprawdę niezwykłego!

Read More »

Kurs origami krok po kroku na przykładzie łabędzia ...

Posted by Berita Teraktual on Fri, 25 Jul 2014 12:14:00 GMT

http://kasmatka.pl

Read More »

Mini Filcuś: " KROK PO KROKU" - DIY: Tulipany Origami 3d

Posted by Berita Teraktual on Thu, 24 Jul 2014 22:17:00 GMT

Stworzyłam dla Was diagram i umieściłam kurs ( Страна Мастеров) jak wykonać liść metodą origami.

Read More »

" KROK PO KROKU" - DIY: Walentynkowy Łabędź Origami 3D

Posted by Berita Teraktual on Thu, 24 Jul 2014 16:19:00 GMT

Troszkę to trwało, ale w końcu udało mi się umieścić wspomnianego posta :). Jest to tutorial Łabędzia Origami 3D, kolorystycznie idealny jako ...

Read More »

Origami papieru - schematy, instrukcje, krok po kroku ...

Posted by Berita Teraktual on Fri, 25 Jul 2014 10:27:00 GMT

papieru Origami. Jeśli masz jakieś problemy z składanie jakichkolwiek danych, origami, odnoszą się do symboli sekcji i podstawowych kształtów.

Read More »


Krok Po Kroku Origami Modułowe

Krok po kroku « origami modułowe, Kolejny wpis z cyklu „jak zrobić” tym razem zademonstruje jak zrobić pawia z papieru! to już drugi paw więc spodziewajcie się czegoś naprawdę niezwykłego!. Kurs origami krok po kroku na przykładzie łabędzia, Http://kasmatka.pl. Mini filcuś: " krok po kroku" - diy: tulipany origami 3d, Stworzyłam dla was diagram i umieściłam kurs ( Страна Мастеров) jak wykonać liść metodą origami..

" krok po kroku" - diy: walentynkowy Łabędź origami 3d, Troszkę to trwało, ale w końcu udało mi się umieścić wspomnianego posta :). jest to tutorial Łabędzia origami 3d, kolorystycznie idealny jako. Origami papieru - schematy, instrukcje, krok po kroku, Papieru origami. jeśli masz jakieś problemy z składanie jakichkolwiek danych, origami, odnoszą się do symboli sekcji i podstawowych kształtów.. How to make a 3d origami swan #1 - youtube, For how to make the pieces click the link in the beginning or find the tutorial on my channel facebook : http://www.facebook.com/pages/3doriga.

Origami modułowe, Witam z powodów technicznych zmuszony jestem do zmienienia sposobu wyświetlania zdjęć na stronce. mam nadzieje, że ułatwi to też wam korzystanie z serwisu.. Origami, Kirigami jest odmianą origami, w której wolno twórcy robić małe cięcia w papierze (z jap. kiru = uciąć, kami = papier). w origami nacięcia nie są tolerowane. Origami modułowe dla każdego, Katt0309 uwielbiam słuchac muzyki, czytac książki oraz oglądac filmy. interesuję się origami modułowym. jesli chodzi o sport, to w sumie każda dyscyplina mi.

Referensi:
  • origami-modulowe.pl
  • www.youtube.com
  • minifilcus.blogspot.com
You might also likeclose