'Origami Krok Po Kroku'


Kurs origami krok po kroku na przykładzie łabędzia ...

Posted by Berita Teraktual on Tue, 29 Jul 2014 15:58:00 GMT

http://kasmatka.pl

Read More »

Origami papieru - schematy, instrukcje, krok po kroku ...

Posted by Berita Teraktual on Sun, 27 Jul 2014 11:57:00 GMT

papieru Origami. Jeśli masz jakieś problemy z składanie jakichkolwiek danych, origami, odnoszą się do symboli sekcji i podstawowych kształtów.

Read More »

Mini Filcuś: " KROK PO KROKU" - DIY: Tulipany Origami 3d

Posted by Berita Teraktual on Mon, 28 Jul 2014 00:08:00 GMT

Krok 5 Na wcześniej ułożone 4 moduły umieszczamy 3 moduły, wyżej 2 moduły i na koniec 1 moduł (wyjdzie piramida) powtarzamy czynność razy 3

Read More »

" KROK PO KROKU" - DIY: Walentynkowy Łabędź Origami 3D

Posted by Berita Teraktual on Tue, 29 Jul 2014 22:25:00 GMT

Poziom 4 Układamy kolejny rząd po 30 modułów, następnie przewracamy całą pracę na drugą stronę. Wciskając środek do dołu jednocześnie ...

Read More »

krok po kroku « Origami modułowe

Posted by Berita Teraktual on Sun, 27 Jul 2014 18:53:00 GMT

Zbliżają sie walentynki wiec dlaczego by nie zrobić serduszka?:) tutek zrobiony za zgodą autora: link do oryginału by Fraziek94 (czytaj dalej…)

Read More »


Origami Krok Po Kroku

Kurs origami krok po kroku na przykładzie łabędzia, Http://kasmatka.pl. Origami papieru - schematy, instrukcje, krok po kroku, Papieru origami. jeśli masz jakieś problemy z składanie jakichkolwiek danych, origami, odnoszą się do symboli sekcji i podstawowych kształtów.. Mini filcuś: " krok po kroku" - diy: tulipany origami 3d, Krok 5 na wcześniej ułożone 4 moduły umieszczamy 3 moduły, wyżej 2 moduły i na koniec 1 moduł (wyjdzie piramida) powtarzamy czynność razy 3.

" krok po kroku" - diy: walentynkowy Łabędź origami 3d, Poziom 4 układamy kolejny rząd po 30 modułów, następnie przewracamy całą pracę na drugą stronę. wciskając środek do dołu jednocześnie. Krok po kroku « origami modułowe, Zbliżają sie walentynki wiec dlaczego by nie zrobić serduszka?:) tutek zrobiony za zgodą autora: link do oryginału by fraziek94 (czytaj dalej…). How to make a 3d origami swan #1 - youtube, For how to make the pieces click the link in the beginning or find the tutorial on my channel facebook : http://www.facebook.com/pages/3doriga.

Jak zrobić papierowe pudełko origami krok po kroku, Jak zrobić papierowe pudełko origami krok po kroku + filmik (video tutorial) oraz pudełkowy organizer na biżuterię. Jak zrobić papierową gwiazdkę origami jako ozdobę, Jak zrobić papierową gwiazdkę origami jako ozdobę świątecznego stołu - krok po kroku + filmik (video tutorial) oraz choinka origami. Anna moja pasja rękodzieło: kurs krok po kroku:), Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w polsce.taka informacja jest na tym blogu..

Referensi:
  • www.youtube.com
  • origami-paper.ru
  • minifilcus.blogspot.com
You might also likeclose